Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Pienart;

Kurulduğu ilk günden bu yana Dijital Reklam & Yazılım alanında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel yaklaşımı ile çalışmalarına yön vermektedir. Güncel teknoloji ve gelişmeleri yakından takip etmekle birlikte, çeşitli eğitim ve seminerler ile sürekli kendini geliştirmektedir.

Pienart; üretici fikirleriyle internet ve bilişim sektöründe öncü konuma gelmeyi kendine amaç edinmiştir. Her müşterisini ilk müşterisi gibi gören Pienart, bütün işlerini büyük bir titizlik ve özenle yapmaktır. Böylelikle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır, mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır. Bu yüzden önceliğimiz maliyet değil, kalitedir. Geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerinin tanıtımı ile ilgili tüm isteklerine cevap verebilir, müşteri ilişkilerinde iyi hizmet ve uzun soluklu bir iş birliği yaratma amacı güder.

Firma olarak; Sizin için çalışır, Sizin için üretir, Sizin için uygularız.

Biz Pienart'ız, “Fikrin İmzası” nı atarız.

Pienart kattığı farklılıklarla, kalıcı üstünlükler kazanmış, hizmetlerinde bilim ve teknoloji üretimine odaklı, toplumun değişen ihtiyaçlarına cevap verebilen hizmetler vermeyi ilke edinmekte, topluma katkıda bulunmayı görev kabul etmektedir.

Pienart'ın vizyonu, ülkesini ve dünyayı tanıyan, farklılıkları algılayan ve saygı duyan, çözüm odaklı bakış açısı gelişmiş, yenilikçi fikirler üretebilen, eleştirel aklı benimsemiş, analitik düşünebilen, entellektüel kimlik taşıyan, donanımlı ve çok yönlü bireyler yetiştirmek ülkemizin; bilim, teknoloji, hizmet alanındaki gelişmelerinde öncü rol üstlenmek ve bu alanlarda insanlığın yararına çalışmalar yürütmektir.